• News

Optometric Extension Program Foundation partnerem konferencji OPTOMETRIA 2024

Fundacja Optometric Extension Programme (https://www.oepf.org/), najstarsza optometryczna organizacja na świecie, została partnerem konferencji Optometria 2024.
Optometric Extension Programme jest międzynarodową organizacją zajmującą się rozwojem optometrii poprzez gromadzenie i rozpowszechnianie informacji na temat fizjologii widzenia i procesów wzrokowych.
Została założona w 1928 roku przez dr. AM Skeffington i EB Alexander. Od tego czasu OEP zapewnia kształcenie ustawiczne na poziomie podyplomowym, oferując tysiące godzin kształcenia rocznie na całym świecie.
OEP ma także długą historię tworzenia i publikowania wartościowych materiałów informacyjnych i publikacji dla optometrystów, w tym aktualnie recenzowane czasopismo Optometry & Visual Performance (OVP), a przed laty Journal of Behavioral Optometry (JBO).
Dzięki tej współpracy będziemy mieli możliwość zakupienia wielu atrakcyjnych książek z optometrii w promocyjnych cenach.

We invite you to download the application
  • Download on the Google Play
  • Download on the AppStore
If you want, we can send you notifications about news on the site. All you need to do is agree to receive notifications.